سفارش آنلاین کیک تولد و لوازم جشن | کیک‌ آف (کیک فروشی و شیرینی فروشی در اصفهان)
کیک آف

نیم کیلو باش اما کیک باش!

کیک آف
سبد خرید
علاقه مندیها

قوانین و مقررات

ماده ۱. سفارش و خرید از "سایت کیک آف" تنها در صورت عضویت در این سایت امکان پذیر می باشد.

ماده ۲. افراد بالای ۱۸ سال، تمام حقوق عضویت و انجام معامله (خرید) را در سایت دارند.

     ۲.۱. خرید برای افراد بین ۱۲ تا ۱۸ سال با اجازه ولی و یا قیم امکان‌پذیر و معتبر است.

    ۲.۲. رعایت حکم این ماده و صحت و سقم ارائه اطلاعات بر عهده مشتری (عضو) بوده و شرکت هیچ‌گونه مسئولیتی در این خصوص ندارد.


ماده ۳. فرآیند خرید از "سایت کیک آف" توسط کاربر به شرح ذیل می باشد:

۳.۱. تنها سفارش های دارای کد پیگیری و تایید شده توسط واحد سفارش تحویل داده می شوند.

۳.۲. نام چاپ شده روی فاکتور، نامی است که کاربر در زمان عضویت به سایت ارائه داده است. بنابراین سایت "کیک آف"در خصوص هرگونه مغایرت نام با هویت واقعی خریدار، مسئولیتی ندارد.

۳.۳. صدور فاکتور بلافاصله و با انجام اولین خرید صورت می گیرد و فاکتور نهایی درهنگام تحویل سفارش به خریدار ارائه می گردد.

ماده ۴. در زمان تحویل سفارش درصورتی‌که وزن کیک ارسالی بالاتر از مقدار ثبت‌شده در سایت باشد مبلغ ما به تفاوت در زمان تحویل کیک دریافت می‌گردد. و در مواردی که وزن کیک ارسالی پایین‌تر از مقدار ثبت‌شده در سایت باشد، مبلغ برابر با تفاوت وزن توسط متصدی تحویل سفارش نقداً پرداخت خواهد شد.


ماده ۵. پس از اتمام عملیات خرید، امکان لغو سفارش (با توجه به نوع محصول) فقط با هماهنگی با واحد سفارش امکان پذیر است.


ماده ۶. درصورتی‌که کسی برای دریافت کیک در محل حاضر نباشد، بدیهی است خسارت وارده به کیک آف تماماً بر عهده‌ی شخص سفارش‌دهنده می‌باشد.


ماده ۷. پرداخت‌ها از طریق یکی از درگاه‌ های پرداخت بانکی کشور صورت می گیرد. بدیهی است مشکلات احتمالی ناشی از اختلال در این سامانه ها به عهده سایت نخواهد بود.


ماده ۸. در راستای ارتقای سطح کیفیت خدمات، اعضای سایت می توانند با هر روش ممکن، اعم از حضوری و غیر حضوری نسبت به ارائه پیشنهادات، انتقادات و شکایات خود به کیک آف اقدام نمایند.


ماده ۹. تیم کیک آف نهایت تلاش خود را به کار می‌گیرد تا کیک ارسالی تا حد امکان مطابق با طرح انتخابی شما باشد. بااین‌حال ازآنجاکه در تزیینات صنعت کیک سازی به خاطر دست‌ساز بودن همواره درصدی تفاوت وجود دارد، لذا ممکن است بین کیک ارسالی و طرح انتخابی شما در سایت ازنظر شکل و طراحی بین ۱۰ تا ۲۰ درصد تفاوت وجود داشته باشد. بر این اساس، اختلاف احتمالی (با درصد تفاوت یاد شده) حق اعتراض و یا عدم پذیرش کیک را برای مشتری ایجاد نخواهد کرد.  


ماده ۱۰. سایت کیک آف طبق مواد ۳۳ و ۵۲ قانون تجارت الکترونیک، اطلاعات زیر را جهت خرید در اختیار قرار می‌دهد:

ماده ۱۱. سایت این حق را دارد که در هر زمان کلیه فعالیت‌های سایت را متوقف نموده و با پرداخت باقی مانده حساب اعضا کلیه فرآیندهای سایت و فعالیت‌های مربوطه را به‌طور دائمی یا موقت متوقف نماید و کاربر عضو حق هیچ گونه اعتراضی نسبت به این امر را ندارد.


ماده ۱۲. اگر محصول سفارش داده شده در هنگام تحویل توسط پیک کیک آف دچار نقص یا مشکل باشد، سایت کیک آف مشابه ترین کیک را با ۲۰ درصد تخفیف در اسرع وقت به مشتری در ازای جبران خسارت تحویل خواهد داد.


ماده ۱۳. در صورت سو استفاده از محصولات یا خدمات سایت کیک آف برای انجام امور غیر قانونی و غیر شرعی عواقب آن به صورت تمام بر عهده سفارش دهنده می باشد.


ماده ۱۴. از آنجاییکه انواع کیک اعم از کیک خامه ای و فوندانتی، نسبت به تغییر شرایط دمایی حساس می باشد، درصورت هرگونه اعتراض نسبت به طعم و ظاهر کیک تحویل گرفته شده، اعتراض از طرف مشتری حداکثر تا ۳ ساعت پس از زمان تحویل قابل بررسی می باشد. بدیهی است پس از بازه ی زمانی اعلام شده، هرگونه مسئولیت در قبال کیک از فروشگاه اینترنتی کیک آف ساقط و بر عهده خود مشتری می باشد. 

ماده ۱۵. برای سفارشاتی که گزینه ی پرداخت در محل، کارت به کارت و پرداخت آنلاین ناموفق از طرف خریدار انتخاب می شود، وی موظف به پراخت حداقل ۵۰% از کل هزینه ی کیک می باشد.

۱۵.۱. پشتیبانی کیک آف طی تماس تلفنی با خریدار کیک شماره حساب بخش حسابداری را به اطلاع رسانده و خریدار پس از انتقال وجه، عکس فیش واریزی را به شماره تلگرام ۰۹۱۳۶۷۴۱۷۶۰ ارسال می نماید.

     توجه: در صورت در خواست لغو سفارش از طرف مشتری بسته به نوع محصول از ۵۰ تا ۷۵ درصد هزینه ی کیک را خریدار باید به عهده بگیرد. در صورت بروز هرگونه اشتباه از جانب خریدار اعم از تاریخ تحویل سفارش، ساعت تحویل، انتخاب مواد میانی، رنگ کیک، عکس ارسالی برای کیک های تصویری و .... فروشگاه اینترنتی کیک و لوازم جشن کیک آف هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت.


لطفا منتظر بمانید...